• Novo
AUTO ALTERNATOR 0120489025 0-120-489-025 0120489026 ZA MERCEDES-BENZ

AUTO ALTERNATOR 0120489025 0-120-489-025 0120489026 ZA MERCEDES-BENZ

KM 180.00

Iznos
U obrascu koji je dostupan narudžbi


AUTO ALTERNATOR 0120489025 0-120-489-025 0120489026 ZA MERCEDES-BENZ
Predstava Detalje :
Jedinica izlazne snage : 12 V 70 A
Izlaz testiran : 12.8 V
Neto Težinu : 5 KG
Garancija
BESPLATNO 360 DAYS GARANCIJA
Isporuka vrijeme : 1-15days prema količini
PAKUJEM : NEUTRALAN KUTIJA
Nakon Preporuka :
0120488126
0120489025
0120489026
0120489078
0120489079
0120489184
0120489232
0120489233
0120489234
0120489275
0120489298
0120489299
0120489300
0120489301
0120489302
0120489321
0120489322
0120489323
0120489324
0120489325
0120489326
0120489327
0120489328
0120489329
0120489330
0120489331
0120489332
0120489333
0120489359
0120489897
0120489898
0120489899
0120489928
0120489930
0986031420
0986033280
0986033288
0986033290
0986033298
0986033670
0986033680
0986033720
0986033728
0986033730
0986033740
0986033743
0986033750
0986033810
0986033811
0986034050
0986034060
ZA VALEO 2518044
ZA VALEO 2518046
ZA VALEO 2541297
ZA VALEO 433138
ZA VALEO 433487
ZA VALEO 436119
ZA VALEO A13 V02
ZA VALEO A13 V05
ZA VALEO A13 V07
ZA VALEO A13 V5
ZA VALEO NA405
ZA VALEO VA264
ZA LUCAS LRA00717
ZA LUCAS LRA00719
ZA LUCAS LRA00720
ZA LUCAS LRA00721
ZA LUCAS LRA00722
ZA LUCAS LRA00988
ZA LUCAS LRA717
ZA LUCAS LRA719
ZA LUCAS LRA720
ZA LUCAS LRA721
ZA LUCAS LRA722
ZA LUCAS LRA988
ZA MERCEDES 0061548702
ZA MERCEDES 0061548802
ZA MERCEDES 0061548902
ZA MERCEDES 0071543102
ZA MERCEDES 0071543302
ZA MERCEDES 0071543402
ZA MERCEDES 0071544802
ZA MERCEDES 0071545202
ZA MERCEDES 0071545302
ZA MERCEDES 0071545402
ZA MERCEDES 0071545502
ZA MERCEDES 0071545802
ZA MERCEDES 0071546002
ZA MERCEDES 0071546102
ZA MERCEDES 0081548702
ZA MERCEDES 0081548702 KZ
ZA FIAT/MARELLI 943356206
ZA FIAT/MARELLI 943356207
ZA FIAT/MARELLI 943356615
ZA FIAT/MARELLI 943356621
ZA FIAT/MARELLI 943356623
ZA FIAT/MARELLI 943356808
ZA FIAT/MARELLI 943356809

Glavna svojstva

Zemlja/Regiji Proizvodnju:
Kinu
Završi na Vozilo:
motor
Predmet Visine:
14
Materijal Tip:
Aluminijuma
Predmet Težinu:
5kg
Drugi Dio Broja:
CA287IR 0120489025
Predmet Dužinu:
24
Proizvođač Dio Broja:
CA287IR 0120489025
Specijalni Karakteristike:
alternator
Predmet Širina:
18
:
HNROCK
Izmenljive Dio Broja:
CA287IR 0120489025
Napon:
12
POJAČALO:
70

Izbor kupca

VISOKOG KVALITETA ALTERNATOR 1042103090 1042103091 1042103092 31100PGKA01 ZA HONDU ODISEJA AKURI

VISOKOG KVALITETA ALTERNATOR 1042103090 1042103091 1042103092 31100 PGKA01 ZA HONDU ODISEJA AKURIPredstava Detalje : Jedinica izlazne snage : 12 V 130 AIzlaz testiran : za 13,6 VNeto Težinu : 7 KGGarancijaHSSALE BESPLATNO 360 DAYS GARANCIJAIsporuka vrijeme : 115days prema količiniPrijavu : AKURI MDX V6 3.5 Sam 200102HONDU ODISEJA V6 3.5 Sam 200204HONDU PILOT V6 3.5 Sam 200304 Nakon Preporuka : Denso 104210309Denso 1042103090Denso 1042103091Denso 1042103092Hondu 31100 PGKA01Hondu 31100 PGKA02Hondu 31100 PGKA03Hondu 31100 PGKARMHondu CSC09

KM 217.50

NOVI 12V AUTO ALTERNATOR 63377423 13222933 13222934 101210-0950 ZA INDUSTRIJI

NOVI 12 V AUTO ALTERNATOR 63377423 13222933 13222934 1012100950 ZA INDUSTRIJIPredstava Detalje : Jedinica izlazne snage : 12 V 70 AIzlaz testiran : 12.8 VRotaciju : CWNeto Težinu : 6 KGGarancija : BESPLATNO 360 DANA GARANCIJOM Dostave vrijeme : 115 dana prema količini PAKOVANJE : NEUTRALAN KUTIJANakon Preporuka : ZA BOSCH 0986081070 ZA DENSO 1012100950 ZA DENSO 1012100951 ZA LUCAS LRA03064 ZA LUCAS LRA3064 ZA FIAT / MARELLI 63377423 ZA rastao od svog / ZNANJA 1204426 ZA rastao od svog / ZNANJA 13222933 ZA rastao od svog / ZNANJA 13222934 ZA rastao od svog / ZNANJA 13256933 ZA rastao od svog / ZNANJA 6204257 VISOKOG KVALITETA PREMA NAŠA TEHNOLOGIJA DUGOGODIŠNJI TEST PO EVROPI TRŽIŠTU I MUŠTERIJA ZHENGZHOU ROCK AUTODIJELOVE CO.,LTD profesionalni u metal proizvod,kao pocetak i alternator i gipsom metal proizvod.Dugo vremena iskustvo u proizvode i prodati domaćim i oversea...

KM 180.00

12V AUTO ALTERNATOR 9120060012 9-120-060-012 ZA HOLDEN

12 V AUTO ALTERNATOR 9120060012 9120060012 ZA HOLDENPredstava Detalje : Jedinica izlazne snage : 12 V 70 AIzlaz testiran : 12.8 VNeto Težinu : 5 KGGarancijaBESPLATNO 360 DANA GARANCIJAIsporuka vrijeme : 115 dana prema količiniPAKUJEM : NEUTRALAN KUTIJAVISOKOG KVALITETA, KAŽE DA JE NAŠA TEHNOLOGIJA DUGOGODIŠNJI TEST PO EVROPI TRŽIŠTU I MUŠTERIJA ZHENGZHOU ROCK AUTODIJELOVE CO.,LTD profesionalni u metal proizvod,kao pocetak i alternator i gipsom metal proizvod.Dugo vremena iskustvo u proizvode i prodati domaćim i oversea...

KM 165.00

NOVI 12V 90A ALTERNATOR 0124325008 ZA MITSUBISHI U SVEMIRU ZVEZDA

NOVI 12 V 90 A ALTERNATOR 0124325008 ZA MITSUBISHI U SVEMIRU ZVEZDAPREDSTAVA DETALJE : Jedinica izlazne snage : 12 V 90 ANeto Težinu : 8 KGREF : 0124325008, 0986042680, MD257744, LRA01815, LRA1815, MD257744, MD357744, 437674 2016397 APLIKACIJA ZA MITSUBISHI Carisma 1.3 12 V [4 G13] 09.200010.2004 ZA MITSUBISHI Carisma 1.3 16 V [4 G13] 09.200010.2004 ZA MITSUBISHI u Svemiru Zvijezda 1.3 16 V [4 G13] 06.1998 ZA MITSUBISHI u Svemiru Zvijezda 1.3 16 V [4 G13] 06.199812.2004 ZA MITSUBISHI u Svemiru Zvijezda 1.3 16 V [4 G13] 12.1998 ZA MITSUBISHI u Svemiru Zvijezda 1.3 16 V [4 G13] 12.199812.2004 ZA MITSUBISHI u Svemiru Zvijezda 1.3 16 V [4 G13] 09.2000 ZA MITSUBISHI u Svemiru Zvijezda 1.3 16 V [4 G13] 09.200010.2004 ZA MITSUBISHI u Svemiru Zvijezda 1.6 [4 G92] 01.200112.2004 ZA MITSUBISHI u Svemiru Zvijezda 1.6 16 V [4 G18] 01.2001 ZA MITSUBISHI u Svemiru Zvijezda 1.6 16 V [4 G18] 01.200112.2004GarancijaBESPLATNO 360 DAYS GARANCIJAIsporuka vrijeme : 115days prema količiniPAKUJEM : NEUTRALAN KUTIJA100% kvalifikovan proizvoda100% privlačna cijena100% iskreno službe

KM 180.00

NOVI 12V 65A ALTERNATOR 373004Z300 ZA KIA K2700 Bongo Pregio sanu-bosanski jezik

NOVI 12 V 65 A ALTERNATOR 373004 Z300 ZA KIA K2700 Bongo Pregio sanubosanski jezikPREDSTAVA DETALJE : Jedinica izlazne snage : 12 V 65 ANeto Težinu : 8 KGREF : 373004 Z300, 1002111351, J5110320, 0212190225 Z, 553459 RID, 100211733, 0 K65 B18300 A, CAL41111 AS, 1002111370, AD160432, 0 K65 A18300 A, 553459 RIB, CAL41111, CAL41111 OS, CAL41111 RS, 553459 RIV, TA000 B55801, 553459 RI, 553459 RIM, CAL41111 ES, CAL41111 GS, 553459 RIH PRIJAVE KIA Bongo 2.7 D 01.1999 KIA sanubosanski jezik Za 2,4 D 01.199612.2000 KIA K2700 2.7 D 01.1999 KIA Pregio 2.7 D 01.1999GarancijaBESPLATNO 360 DAYS GARANCIJAIsporuka vrijeme : 115days prema količiniPAKUJEM : NEUTRALAN KUTIJA100% kvalifikovan proizvoda100% privlačna cijena100% iskreno službe

KM 180.00

12V NOV ALTERNATOR 0123540002 0120465014 0986037970 0081547202 ZA MERCEDES-BENZ

12 V NOV ALTERNATOR 0123540002 0120465014 0986037970 0081547202 ZA MERCEDESBENZPredstava Detalje : Jedinica izlazne snage : 12 V 110 AIzlaz testiran : 12.8 VNeto Težinu : 6 KGGarancija : Isporuka vrijeme : 115days prema količiniBESPLATNO 360 DAYS GARANCIJAPrijavu : ZA DAEWOO Korando 3.2 24 V 3199ccm 162.990 / 5 9606 ZA DAEWOO Muso 3.2 sam 24 V 3199ccm 162.990 9600 ZA DAEWOO Muso 3.2 sam 24 V U 3199ccm 162.990 9600 ZA MERCEDESBEN Z100 D 2.4 (631) 2399ccm OM616.963 9194 ZA MERCEDESBEN Z208 D 2.3 (601) 2299ccm OM601.940 9096 ZA MERCEDESBENZ 210 D 2.9 (601) 2874ccm OM602.940 8896 ZA MERCEDESBENZ 308 D 2.3 (602) 2299ccm OM601.940 8895 ZA MERCEDESBENZ 310 D 2.9 (602) 2874ccm OM602.940 8895 ZA MERCEDESBENZ S300 2.8 (140) 2799ccm M104.944 9398 ZA MERCEDESBENZ SL280 2.8 (129) 2799ccm M104.943 9398 ZA MERCEDESBENZ SL320 3.2 (129) 3199ccm M104.991 9398 ZA SSANGYONG Korando 3.2 (KJ) 3199ccm M162.995 9605 ZA SSANGYONG Muso 3.2 sam 24 V 3199ccm 162.990 9698Nakon Preporuka : 0120465014 0123540002 0986037380 0986037970 B120510041 ZA LUCAS LRA01844 ZA LUCAS LRA01903 ZA LUCAS LRA1844 ZA LUCAS LRA1903 ZA MERCEDES 0081547202 ZA MERCEDES 0081549202Hvala što si svratio i posjetite naš prodavnicu i aukcija

KM 208.50

NOVI 12V 70A ALTERNATOR 0124225018 ZA Znanja Corsa

NOVI 12 V 70 A ALTERNATOR 0124225018 ZA Znanja CorsaPREDSTAVA DETALJE : Jedinica izlazne snage : 12 V 70 ANeto Težinu : 8 KGREF : ZA BOSCH : 0124225018 0124225041 0124225049 ZA ZNANJA : 13156052 24437119 6204179 93175791 93177835 93180416 9200956 ZA KASKO : CAL10359 APLIKACIJA ZA Znanja CorsaGarancijaBESPLATNO 360 DAYS GARANCIJAIsporuka vrijeme : 115days prema količiniPAKUJEM : NEUTRALAN KUTIJA100% kvalifikovan proizvoda100% privlačna cijena100% iskreno službe

KM 180.00

NOVI 12V 140A ALTERNATOR 0986046310 CA1673 IR ZA EVROPSKI MODEL VOLVO

NOVI 12 V 140 A ALTERNATOR 0986046310 CA1673 IRPREDSTAVA DETALJE : Jedinica izlazne snage : 12 V 140 ANeto Težinu : 8 KGREF : ZA BOSCH 0124625001 ZA BOSCH 0986046310 ZA BOSCH 4631 ZA LUCAS LRA02223 ZA LUCAS LRA2223 ZA VOLVO 8602713 ZA VOLVO 86027130 ZA VOLVO 86027133 ZA VOLVO 8637849 APLIKACIJA ZA EVROPSKI MODEL VOLVOGarancijaBESPLATNO 360 DAYS GARANCIJAIsporuka vrijeme : 115days prema količiniPAKUJEM : NEUTRALAN KUTIJA100% kvalifikovan proizvoda100% privlačna cijena100% iskreno službe

KM 225.00

Remusa Starter 028000-9500 028000-9501 DRS5781 LRS02029 ZA Daihatsu 33028R

Opis Remusa Starter 0280009500 0280009501 DRS5781 LRS02029 ZA Daihatsu 33028 R 1.Specifikacija Tip Starter Parametar 12 V 8 T 0.8 KW Stanju100% Novi Brend INPOST PrijavuDaihatsu 330282.Transakcija Termin Platni T / T,Paypal,Western Union Certifikat ISO / TS16949 Garancija 2 godine MOQ 1 deo Isporuka Put Količinu10pcsKvantitet >50pcs 25days3.Dio Broj(Sve ove NAKON ime je samo za pozivanje) S / N NAKON Patr Broj 1 DAIHATSU 2810087222 2 DAIHATSU 2810087709 3 DENSO 0280009500 4 DENSO 0280009501 5 LUCAS LRS02029 6 LUCAS LRS2029Proizvod slikeKompanijaVrijeme IsporukePoslali u 4 dana nakon uplate35day ako treba da proizvedeNaša Služba1.Visokog kvaliteta sa takmičarski cijena & dionica.2.proizvod garancija : 24 meseca.3.Uzorak naredbu ili Mali red Prihvati4.Ćemo odgovor u roku od 24 sata.Ako imate kakvih pitanja mogu biti konsalting nas.5.Možda će ti poslati neispravni predmet preko ekonomske način,i možemo poslati nazad zajedno sa tvojim sljedeći red.6.Tokom garancija period,ako proizvod imate bilo kakvih pitanja,možemo zamjenu.Kontakt

KM 553.50

12V AUTO ALTERNATOR 0124615029 0-124-615-029 RE218703 ZA TUŽNO

12 V AUTO ALTERNATOR 0124615029 0124615029 RE218703 ZA TUŽNOPredstava Detalje : Jedinica izlazne snage : 12 V 150 AIzlaz testiran : 12.8 VNeto Težinu : 8 KGGarancijaBESPLATNO 360 DAYS GARANCIJAIsporuka vrijeme : 115days prema količiniPAKUJEM : NEUTRALAN KUTIJAPrijavu : ZA tužno AG PRSKALICA 4920 m / ZA tužno AG TRAKTORA FARMU 8120 SveZA tužno AG TRAKTORA FARMU 8120 T SveZA tužno AG TRAKTORA FARMU 8220 SveZA tužno AG TRAKTORA FARMU 8220 T SveZA tužno AG TRAKTORA FARMU 8320 SveZA tužno AG TRAKTORA FARMU 8320 T SveZA tužno AG TRAKTORA FARMU 8420 SveZA tužno AG TRAKTORA FARMU 8420 T SveZA tužno AG TRAKTORA FARMU 8520 SveZA tužno AG TRAKTORA FARMU 8520 T SveNakon Preporuka : 01235155020124615029ZA TUŽNO RE185213ZA TUŽNO RE218703100% kvalifikovan proizvoda100% privlačna cijena100% iskreno službeZHENGZHOU ROCK AUTODIJELOVE CO.,LTD profesionalni u metal proizvod,kao pocetak i alternator i gipsom metal proizvod.Dugo vremena iskustvo u proizvode i prodati domaćim i oversea.Dobro došli ste posjetiti naše kompanije imaju više pobjeda saradnji.

KM 217.50

12V NOV ALTERNATOR ZA DODGE DŽIP GRAND CHEROKEE 4.7 SAM V8

Opis 12 V NOV ALTERNATOR ZA DODGE DŽIP GRAND CHEROKEE 4.7 SAM V8 1.Specifikacija Tip Alternator Parametar 12 V 136 A Potpuno INPOST Stanju 100% Nove PrijaveDODGE DAKOTA KAMIONET 00 4.7 JA(285) V8DODGE DURANGO 4.7 JA(285) V8JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 JA(285) V82.Transakcija Termin Platni T / T,Paypal,Western Union Certifikat ISO / TS16949 Garancija 2 godine MOQ 1 deo Isporuka Put Količinu10pcsKvantitet >50pcs 25days3.Dio Broj(Sve ove NAKON ime je samo za pozivanje) S / N NAKON Patr Broj 1 CHRYSLER 56028691 2 CHRYSLER 56041324 3 CHRYSLER 56041324 AC 4 DENSO 1210003650 5 DENSO 1210004250 6 DENSO 1210004251 7 DENSO 1210004400KompanijaVrijeme IsporukePoslali u 4 dana nakon uplate35day ako treba da proizvedeNaša Služba1.Visokog kvaliteta sa takmičarski cijena & dionica.2.proizvod garancija : 24 meseca.3.Uzorak naredbu ili Mali red Prihvati4.Ćemo odgovor u roku od 24 sata.Ako imate kakvih pitanja mogu biti konsalting nas.5.Možda će ti poslati neispravni predmet preko ekonomske način,i možemo poslati nazad zajedno sa tvojim sljedeći red.6.Tokom garancija period,ako proizvod imate bilo kakvih pitanja,možemo zamjenu.Pitanja i odgovori o projektuQ1.Šta je tvoj smislu pakovanje?Ima : Kao i obično neutralan pakovanje sa brown kutije...

KM 207.75

NOVI 12V ALTERNATOR 4531026 2015001009 1229421 1376696 1429689 1464784 1477972 2T1U10300CA ZA FORD

NOVI 12 V ALTERNATOR 4531026 2015001009 1229421 1376696 1429689 1464784 1477972 2 T1 U10300 CA ZA FORDPredstava Detalje : Jedinica izlazne snage : 12 V 130 AIzlaz testiran : 12.8 VNeto Težinu : 6 KGGarancija : BESPLATNO 360 DANA GARANCIJOM Dostave vrijeme : 115 dana prema količini PAKOVANJE : NEUTRALAN KUTIJANakon Preporuka : DELCO / FORD 4531026 DELCO / FORD 1229421 DELCO / FORD 1477972 DELCO / FORD 2 T1 U10300 CA DELCO / FORD 2 T1 U10300 CB DELCO / FORD 2 T1 U10300 CC DELCO / FORD 2 T1 U10300 CD DELCO / FORD 2 T1 U10300 CF LUCAS LRA02852 LUCAS LRA2852VISOKOG KVALITETA, KAŽE DA JE NAŠA TEHNOLOGIJA DUGOGODIŠNJI TEST PO EVROPI TRŽIŠTU I MUŠTERIJA ZHENGZHOU ROCK AUTODIJELOVE CO.,LTD profesionalni u metal proizvod,kao pocetak i alternator i gipsom metal proizvod.Dugo vremena iskustvo u proizvode i prodati domaćim i oversea...

KM 198.00

NOVI 12V 150A ALTERNATOR LRA02321 8EL738204001 CA1819 IR ZA VW

NOVI 12 V 150 A ALTERNATOR LRA02321 8 EL738204001 CA1819 IR ZA VWPREDSTAVA DETALJE : Jedinica izlazne snage : 12 V 150 ANeto Težinu : 8 KGREF : ZA BOSCH 0121615013 ZA BOSCH 0121615025 ZA BOSCH 0121615029 ZA BOSCH 0121615129 ZA BOSCH 0124615031 ZA LUCAS LRA02321 ZA LUCAS LRA2321 ZA VW (VOLKSWAGEN) 070903024 A ZA VW (VOLKSWAGEN) 070903024 F APLIKACIJA ZA VWGarancijaBESPLATNO 360 DAYS GARANCIJAIsporuka vrijeme : 115days prema količiniPAKUJEM : NEUTRALAN KUTIJA100% kvalifikovan proizvoda100% privlačna cijena100% iskreno službe

KM 225.00