• Novo
Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,UO za ST 10Meters

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,UO za ST 10Meters

KM 20.25

Iznos
U obrascu koji je dostupan narudžbi


Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO/PC-ST/PC,3.0 mm Promjeru,
Singlemode 9/125, Dupleks,10 Meters
Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.
Tehnički Specifikacije :
Parametar
Jedinice
FC, UO, LC/ Oklopna vlakna patch vrpcu
ST, MU
PLANINI-RJ, MPO
E2000
SM
MM
SM
MM
SM
MM
SM
PC
UPC
VOZILOM
PC
PC
UPC
PC
PC
UPC
PC
PC
VOZILOM
Ubodna gubitak(tipična)
d B
≤0.3
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤0.3
≤0.3
Gubitci
d B
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Operativni talasnu dužinu
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Exchangeability
d B
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
Vibracije
d B
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
Operativni temperatura
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Skladište temperatura
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kabl promjeru
mm
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Naručio informacija :
Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditi
Dostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove. Sve uvoz dužnosti i porezi su odgovornost kupca. Sadržaj je poslao da kupac je potvrdio adresu od ponedeljka do petka (Vikend& Praznik isključeni) Molim vas provjeriti svoje brodske adresu pažljivo prije odlaska. Ako želiš da mijenjati adresu, pariz ljubazno nas kontaktirati,Inače, bilo kakve promjene informacije mogu biti primećeni jednom poslat
NAPOMENA :
Predmet će biti prebačen iz hong konga;
Dostava put razlikuje od 3 do 25 radnim danom :
SAD/Glavni Europeancountries10~15working dana
Drugim zemljama15~25working dana
Hitno,pariz nekako izabrati izraze kao DHL,UPS,Fedex i tako dalje.

Glavna svojstva

:
IO-LINK
:
EBSD6SCST010
Stanju:
Nova
Kabl dužinu:
10meter
Veza Je:
SC
Veza B:
ST
kabl tip:
Dupleks
Jezgro gladding promjeru:
9/125
Vlakna Tip:
Singlemode
:
Žuti
Vlakna promjeru:
3.0 mm
Prilagoditi:
Podrške

Izbor kupca

SC SM SX Optičke Patch Vrpcu 10 MILIONA Sa MR Adapter

SC SM SX Optičke Patch Vrpcu 3 M Sa MR AdapterSC SM SX optičke patch kabl sa Adapter možeteMi smo Telekom opreme proizvođača koji je vlastiti fabrika sa 15 godina proizvodnjuiskustva,glavni proizvodi su optički kabl , spoji dine kejbl , patch vijeće , prekid kutiji ,FTTH kutiju , keystone jack , ian dine kejbl ,itd.Dobrodošao si da me pitaš za više proizvoda cijenu i dugo vremena posao.Naša služba : 1.Uzorak red avaliable,molim vas, pozovite me za detials.2,3 godina Garanciju,je zamijeniti sa kvalitet problem.3.Naručim više od $999,jedan VFL besplatno.Vlakna patch vrpcu SM MM 9 / 125 50 / 125 62.5 / 125 OM3 OM4 UPC BRODU PC Ubodna gubitak ≤za 0,2 d B ≤ 0.3 d B Vratiti gubitak ≥50d B ≥60d B ≥35d B Izdržljivost 1000 puta, ≤ za 0,2 d B 1000 puta, ≤ 0.3 d B Radi Stem...

KM 42.00

FTTX Održavanje ORIGINALNI JDSU CES-4000 E4126MA OTDR 1310/1550nm, 40/38dB SM OTDR

Originalni JDSU CES 4000 E4126 MA SM OTDR 1310 / 1550nm, 40 / 38d B* Brodova u 24 Sata preko Fedex express *Pođi sa FC / UPC Adaptors ** Sve Parove ** Rezultate Analize softeware *Potpuno novi JDSU CES4000 Više Usluga Test PlatformaCES4000 Više Usluga Test PlatformaBavi dizajnom kompatibilnog ručnim test rješenje za sve u jedan Pristup / FTTx mreže i trostrukoigrati usluge instalaciju i održavanje.Opis : Sve u jednom Pristup / FTTx / TrostrukoIgrati Usluge Testa PostaviliU CES4000 je mala, compact i ručnim test platforma dizajnirana za sve faze mreže ciklod instalaciju da održavanje Pristup / FTTx mreže i trostrukoigrati usluge...

KM 8167.50

Joinwit 650nm 1mw Mini Optičke Crveni Laser Vlakna Vizuelnu Potvrdu Krivica Lokator

650nm 1mw Mini Optičke Crveni Laser Vlakna Vizuelnu Potvrdu Krivica LokatorDobrodošli u našu radnjuNaša Meta : Visokog Kvaliteta , Najbolji Službe ,Brzo ReagiratiDobrodošli u Kini tržište,možeš direktno kupi robu iz Kine.Drago mi je što te zanima naša stvari,mi smo profesionalni dobavljač u Kini, nadam se da možemo imati dobar posao ovdje.Radnju obavijest : Kada ti naredim stvari,možeš izabrati bilo predmete iz moje radnje zajedno.Vrhunski kvalitet ; Takmičarski cijena ; Brzo isporuka;Pad isporuka dostupan;Najbolji i Blagovremeno Usluge;100% Zadovoljstvo ;Veliki popust za veliki red.W armly dobrodošli uraditi Pad Isporuka i TrgovačkeJW3105 N Optičke Vizuelni Krivica Lokator je efikasno i nisku cijenu osnovne vlakna test alat, to daje vidljiva način da pronaći vlakna greške i identificirati vlakna u optičku mrežu za vrijeme i poslije ugradnje...

KM 30.99

Vlakna Šav Vlakna Kvadratnih Tip SC Golim Vlakna Adapter SC Golim Vlakna Adapter

Opis ProizvodaJedan adapter je mehanički uređaj napravljen da uskladi optičkim vlaknima konektori jedinica Sadrži povezivanja rukav, koja drži dva ferrules zajedno.Golim optičkog adapter su korišteni kao medij da vezu golim optičke da optičke opremu.Osobine : Uklapa se u skladu s tim FC, UO ST ,LC adapterimaIonako najslabije težine i vrlo compact veličinePosebno dizajnirani mehanizam smanjuje ubodna gubitakNajviše repeatabilityKorisnik prijateljski lako ubacite, ukloni i napuniti vlaknaSpecifikacije : SC golim vlakna adapter1.IL =50d B2.Izdržljivost10003.Lako ubacite,ukloniti / napuniti vlakna4.Srednjoj repeatabilitParametarJediniceGolim vlakna adapterUbodna Gubitak Tipičnad B≤Za 0,2Gubitcid B≥50Exchangeabilityd B≤Za 0,2Repeatabilityd B≤Za 0,2IzdržljivostPuta1000Operativni Temperatura°C40~80Skladište Temperatura°C45~85Aplikacije.WANs, LANs, CATVOpreme za testiranje.Komunikacijski sustavTelekomunikacija mrežaPrivremeno povezati golim vlakna Transport : 1...

KM 17.98

Opnext TRF79A6AN22LB0U1 125M-2.67 G-D2-120 KM-SM-ESFP

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirateSee Me službe.ProizvođačOpnextProizvođač Dio BrojaTRF79 A6 AN22 LB0 U1OpisJedan način Modul, SFP, 1.25 G, 1310nm, 10kmOsnovna OpisTipPrijenos UdaljenostPrijenos SrednjePrijenos Talasnu DužinuVeza TipPrijenos StopaRadi NaponESFP120 kmJedan način Modul125nmVuču LC2.67 Gb / s.产品包装后的尺寸 : 3 Cm 8 Cm 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.030 Kilograma 该产品审核不通过, seti 您无法编辑。

KM 66.15

JW3109 3 talasnu dužinu 1310/1490/1550nm Ručnim Optičkog Svjetlo Izvor

JW3109 3 talasnu dužinu 1310 / 1490 / 1550nm Ručnim Optičkog Svjetlo IzvorDobrodošli u našu radnjuNaša Meta : Visokog Kvaliteta , Najbolji Službe ,Brzo ReagiratiDobrodošli u Kini tržište,možeš direktno kupi robu iz Kine.Drago mi je što te zanima naša stvari,mi smo profesionalni dobavljač u Kini, nadam se da možemo imati dobar posao ovdje.Radnju obavijest : Kada ti naredim stvari,možeš izabrati bilo predmete iz moje radnje zajedno.Vrhunski kvalitet ; Takmičarski cijena ; Brzo isporuka;Pad isporuka dostupan;Najbolji i Blagovremeno Usluge;100% Zadovoljstvo ;Veliki popust za veliki red.OpisJW3109 optički svjetlo izvor može pružiti 1 do 4 izlaza talasnim dužinama upoznati uvjeta, uključujući 650nm crveni izvor i 1310 / 1550nm talasnim dužinama za jedan način vlakna ili 850 / 1300nm talasnim dužinama za multimode vlakna, kao i druge talasnim dužinama prema mušterija treba...

KM 211.49

Kini dobavljač ABS kutiju tip dwdm mux demux vlakna 100Ghz 12channel DWDM modul C21-C60 kanalu

12channel D WDM modul mux / demux​OpisDWDM multikanal multiplexer / demultiplexer (Mux / De Mux ) modula su dostupne na ITU kanal raspored 100 GHz Oni pokazuju početni gubitak, temperatura neosjećajnosti zbog i pouzdan nastup u bilo koji sistem na zahtjev.Popravio Mux / De Mux modula ponudu niskobudžetni nivo upravljanja rješenja koje su pogodne za duge staze, metro, i pristup prijavu.KarakteristikePočetni Gubitak UbodnaSrednjoj IzolacijiNizak PDLCompact DizajnPrijaveDWDM SustavPON MrežaCATV VezeOptičkog pojačaloTalasnu dužinu usmjeravanjeSpecifikacijeStavkaJediniceParametreKanal RazmakGHz100 GHZTalasnu Dužinu DometC bend ITU kanalaKanal CentaranmITUKanalach4816Passbandwidthnm≥ + / 0.13Passband Talasd B≤ 0.5Kanal Ubodna Gubitakd B≤1.5≤2.5≤4.8Kanal IZRAZIT Ubodna Gubitakd B≤1.8≤2.8≤5.0Izolacija (pored kanala)d B≥30Izolacija (nonpored kanala)d B≥ 40Izazvalo Nepotrebne Podjele Zavisi Od Gubitkad B≤ Za 0,2Izazvalo Nepotrebne Podjele Mode Disperzijeps≤ Za 0,2Directivityd B≥ 50Gubitcid B≥ 45Optička Moć Rukovanjem W≤ 500Operativni Temperatura Domet0 C5 da 70Skladište Temperatura Domet0 C40 da +85Vlakna TipNASMF28e+Sve specifikacije koje se baziraju na uređaje sa konektor.Naručio informacije ( DWDM204C20110 )ProizvodaFrekvencijuKanalMoudule TipVlaknaTipVlakna DužinuKonektorDWDM50=50 G10=100 G20=200 G4=4 kanalu8=8 kanalu16=16 kanaluM=MUXD=DEMUXO=MUX&DEMUX1=Golim vlakna2=900um3=3.0 mm1=1 milion2=2m0=Niko1=FC / VOZILOM2=FC / PC3=SC / VOZILOM4=SC / PC5=LCKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

KM 690.00

Originalni Fujikura Elektrode za Fujikura FSM 60-IH fujikura uplitanju mašina 60-TIH

Originalni Fujikura Elektrode za Fujikura FSM 60IH fujikura uplitanju mašina 60TIHmi smo samo proizvođač se fokusirati na vlakna uplitanju electrode u kini, koji materijala za brojeve o vlakna varenje mašina proizvođači i broj dodatak whosalers.u principu,ne trgovački,osim da ga kupim kao i prvi uzorak! Iako electrode je napravljen u Kini, ali spoj gubitak i koristi život radije isto kao Japanska.Opis : Ovo je jedan par fuziju spojnicu elektrode.100% NOVO!Koristi život za spoj preko 2500Dostupan za Fujikura FSM 60TIHDostavaNaređenja obradio blagovremeno nakon uplate na ovjeru.SLUŽBA TRANZITNA PUT pružaju nosioca i da puta mogu razlikovati posebno tokom praznika...

KM 30.30

10/100/1000Mbps, IEEE802.3at, POE+ moć: nivou od 25,5 W, SFP Mjesto, Industrijske PoE Prekidač

10 / 100 / 1000 Mbps, IEEE802.3at, POE+ moć : nivou od 25,5 W, SFP Mjesto, Industrijske Po E PrekidačModel : PRVAKAGYP001 G NizPregledPRVAKAGYP001 G niz gb / s Industrijske Ethernetdavlakana medija converters pružamo Ethernet medija pretvaranje iz 10 / 100 / 1000 Base T(X) da 1000 Base FX (sa FC, UO ST ili SFP ukršteni konektori)...

KM 270.00

ZMAJ MTRS-02X13-G SM-1310-10km-C optičkog primopredajnik

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavač

KM 67.50

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,UO u SC 10Meters

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO / PCSC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 10 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 20.25

Mini Razdjelnik 1x8 SM SC BRODU PLC Vlakna Razdjelnik pigtail optički razdjelnik 1 8 1310nm 1550nm 0.5 Metara 9mm vlakna pigtail

Singlemode G 657 A1 vlakna, 900µm ulaz / izlazne, 12601650nm, uglavnom se koristi u vlakna spoj zatvaranje, optičke distribuciju kutiji i ne treba da ubacujem u PON sistem.Oštar lightwave circuit (PLC) razdjelnik je vrstu optičke moć upravljanje uređaj koji je izmislio koristeći silicijuma optički waveguide tehnologiju da distribuirate optički signale od Centralnom Uredu (KOLEGA) da više premisa lokacije.Blockless PLC razdjelnik je jači vlakna zaštitu od golim vlakna uzvrat, što je miniaturization rezultat kasetu razdjelnik...

KM 148.50

1x2 Mehanički Optički Prekidač 1260~1650nm 5V Ne gleda količinu sa fc/upc veza optičke prekidač

Slobodna isporuka 1x2 Mehanički Optički Prekidač 1260~1650nm 5 V Ne gleda količinu sa veza optičke prekidačKarakteristikePremca Nisku CijenuPočetni Gubitak ubodnaSrednjoj Kanal IzolacijiSrednjoj Stabilnost, Visoko PouzdanostEpoksibesplatno na Optičkom PutGleda količinu ili Ne gleda količinuPrijaveOptičku MrežuZaštite / RestauracijuOptička Singnal UsmjeravanjeNe Možeš Da Pohvataš Optički Dodati / BaciOdašiljač i prijemnik zaštituMreža Test SustavPredstavaParametre1×2Talasnu Dužinu Dometnm670~9801260~1650Operating Wavelengthnm670 / 785 / 850 / 9801310 / 1490 / 1550 / 1625 / 1650Ubodna Gubitakd BTip : 0.8 Max : 1.2Tip : 0.5 Max : 0.8Gubitcid BMM≥30 SM≥50Crosstalkd BMM≥35 SM≥55PDLd B≤Je 0,05WDLd B≤Za 0,25TDLd B≤Za 0,25Repeatabilityd B≤Mozda, hvaia! javit 0.02Napajanjev3.0 ili 5,0ŽivotnoVrijeme≥10 7Prekidač Vremenagđice≤8Prijenos Energijem W≤500Operating TemperatureC20~+70Skladište TemperaturaC40~+85Težineg16Dimenzijumm(NE)27.0×(P) JE 12,6×(H)8.0 (MOZDA, HVAIA! JAVIT ZA 0,2)Iznad specifikacija su za uređaj bez konektorIgleTipPinElektrični PogonStatsenzor1×2kanal1561023347889Gleda količinuP1P2GNDV+BlizuOtvoriOtvoriBlizuP1P3V+GNDOtvoriBlizuBlizuOtvoriNe gleda količinuP1P2BlizuOtvoriOtvoriBlizuP1P3V+GNDOtvoriBlizuBlizuOtvoriNaručio InformacijeModeTalasnu dužinuNapon TipKontrolu ModelVlakna TipVlakna PromjeruVlakna DužinuKonektorS : SMM : MM85 : 850nm13 : 1310nm14 : 1490nm15 : 1550nm13 / 15 : 1310 / 1550nm3 : 3 V5 : 5 VJa Gleda KoličinuN : Ne Gleda Količinu5 : 50 / 1256 : 62.5 / 1259 : 9 / 12525 : 250um90 : 900um20 : 2.0 mm30 : 3.0 mm05 : 0.

KM 90.00

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,UO u SC 45Meters

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO / PCSC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 45 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 54.00

Optičke Veza Čistiji Čišćenje Kasete (Vlakna Čistiji)

Visokog Kvaliteta OAM Optičke Veza Čistiji Čist Kasetu optičke patch vrpcu Čistiji Kraju Lice ČistijiDobrodošli u našu radnjuNaša Meta : Visokog Kvaliteta , Najbolji Službe ,Brzo ReagiratiDobrodošli u Kini tržište,možeš direktno kupi robu iz Kine.Drago mi je što te zanima naša stvari,mi smo profesionalni dobavljač u Kini, nadam se da možemo imati dobar posao ovdje.Radnju obavijest : Kada ti naredim stvari,možeš izabrati bilo predmete iz moje radnje zajedno.Vrhunski kvalitet ; Takmičarski cijena ; Brzo isporuka;Pad isporuka dostupan;Najbolji i Blagovremeno Usluge;100% Zadovoljstvo ;Veliki popust za veliki red.W armly dobrodošli uraditi Pad Isporuka i TrgovačkePregled Reel Čistiji Veza Čišćenje Sistem sa Nema Potrebe za Alkohol Poseban trunjebesplatno tkaninenanaoporavljaju se brzo čisti ferrule kraju lica prašine, ulje i druge zaraze.Osobine : Sebi Sadrži Čišćenje Sistem Nema Potrebe za Alkohol...

KM 38.00 42.75