• Novo
Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex,LC u SC 50Meters

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex,LC u SC 50Meters

KM 37.50

Iznos
U obrascu koji je dostupan narudžbi


Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm Promjeru,
Singlemode 9/125, Simplex,50 Meters
Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.
Tehnički Specifikacije :
Parametar
Jedinice
FC, UO, LC/ Oklopna vlakna patch vrpcu
ST, MU
PLANINI-RJ, MPO
E2000
SM
MM
SM
MM
SM
MM
SM
PC
UPC
VOZILOM
PC
PC
UPC
PC
PC
UPC
PC
PC
VOZILOM
Ubodna gubitak(tipična)
d B
≤0.3
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤0.3
≤0.3
Gubitci
d B
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Operativni talasnu dužinu
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Exchangeability
d B
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
Vibracije
d B
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
Operativni temperatura
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Skladište temperatura
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kabl promjeru
mm
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Naručio informacija :
Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditi
Dostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove. Sve uvoz dužnosti i porezi su odgovornost kupca. Sadržaj je poslao da kupac je potvrdio adresu od ponedeljka do petka (Vikend& Praznik isključeni) Molim vas provjeriti svoje brodske adresu pažljivo prije odlaska. Ako želiš da mijenjati adresu, pariz ljubazno nas kontaktirati,Inače, bilo kakve promjene informacije mogu biti primećeni jednom poslat
NAPOMENA :
Predmet će biti prebačen iz hong konga;
Dostava put razlikuje od 3 do 25 radnim danom :
SAD/Glavni Europeancountries10~15working dana
Drugim zemljama15~25working dana
Hitno,pariz nekako izabrati izraze kao DHL,UPS,Fedex i tako dalje.

Glavna svojstva

:
IO-LINK
:
EBSS6LCSC050
Stanju:
Nova
Kabl dužinu:
50meters
Veza Je:
LC
Veza B:
SC
kabl tip:
Simplex
Jezgro gladding promjeru:
9/125
Vlakna Tip:
OS1
:
Žuti
Vlakna promjeru:
3.0 mm
Prilagoditi:
Podrške

Izbor kupca

Slobodna Isporuka JW3105N 10mw Mini Optički Kabl Tester Vizuelni Krivica Lokator

Slobodna Isporuka JW3105 N 10mw Mini Optički Kabl Tester Vizuelni Krivica LokatorDobrodošli u našu radnjuNaša Meta : Visokog Kvaliteta , Najbolji Službe ,Brzo ReagiratiDobrodošli u Kini tržište,možeš direktno kupi robu iz Kine.Drago mi je što te zanima naša stvari,mi smo profesionalni dobavljač u Kini, nadam se da možemo imati dobar posao ovdje.Radnju obavijest : Kada ti naredim stvari,možeš izabrati bilo predmete iz moje radnje zajedno.Vrhunski kvalitet ; Takmičarski cijena ; Brzo isporuka;Pad isporuka dostupan;Najbolji i Blagovremeno Usluge;100% Zadovoljstvo ;Veliki popust za veliki red.W armly dobrodošli uraditi Pad Isporuka i TrgovačkeJW3105 N Optičke Vizuelni Krivica Lokator je efikasno i nisku cijenu osnovne vlakna test alat, to daje vidljiva način da pronaći vlakna greške i identificirati vlakna u optičku mrežu za vrijeme i poslije ugradnje...

KM 35.23

Opnext TRF79A6AN22LB0U1 125M-2.67 G-D2-120 KM-SM-ESFP

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirateSee Me službe.ProizvođačOpnextProizvođač Dio BrojaTRF79 A6 AN22 LB0 U1OpisJedan način Modul, SFP, 1.25 G, 1310nm, 10kmOsnovna OpisTipPrijenos UdaljenostPrijenos SrednjePrijenos Talasnu DužinuVeza TipPrijenos StopaRadi NaponESFP120 kmJedan način Modul125nmVuču LC2.67 Gb / s.产品包装后的尺寸 : 3 Cm 8 Cm 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.030 Kilograma 该产品审核不通过, seti 您无法编辑。

KM 66.15

QSFP+ LR4 40G 10km primopredajnik, veza LC

Specifikacije : Tip QSFP+ LR4 LC Tehnologija 4 CWDM trake MUX / DEMUX Udaljenost 10 km Podatke 40 stopa Gb / s talasnu dužinu 1270nm da 1330nm Vlakna / Kablovsku Tip Jedan Način Vlakna (SMF) Veza LC dupleks Digitalni Izlaz Praćenje(DDM, DOME, DDMi) Da TX Moć 7~+2.3 d Bm RX Osjetljivost Operativni temperatura domet Reklami : 0 da 70 AC (32 da 158 AF)Transport : 1...

KM 750.00

KELUSHI High preciznost dvostruke namjene neto stezaljku D-268 mreže RJ45 neto stezaljku crimping striptizeta kliješta

Slobodna isporuka, dvostruke namjene neto stezaljku D268, mreža crimping kliješta, RJ45 neto spona, crimping kliješta, striptizeta kliješta PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

KM 53.20

RY3100E Četiri talasnu dužinu Ručnim Optičkog Svjetlo Izvor 850/1300/1310/1550nm

RY3100 E Četiri talasnu dužinu Ručnim Optičkog Svjetlo Izvor 850 / 1300 / 1310 / 1550nmDobrodošli u našu radnjuNaša Meta : Visokog Kvaliteta , Najbolji Službe ,Brzo ReagiratiDobrodošli u Kini tržište,možeš direktno kupi robu iz Kine.Drago mi je što te zanima naša stvari,mi smo profesionalni dobavljač u Kini, nadam se da možemo imati dobar posao ovdje.Radnju obavijest : Kada ti naredim stvari,možeš izabrati bilo predmete iz moje radnje zajedno.Vrhunski kvalitet ; Takmičarski cijena ; Brzo isporuka;Pad isporuka dostupan;Najbolji i Blagovremeno Usluge;100% Zadovoljstvo ;Veliki popust za veliki red.OpisiRY3100 optički svjetlo izvor može pružiti 1 do 4 izlaza talasnim dužinama upoznati uvjeta, uključujući 650nm crveni izvor i 1310 / 1550nm talasnim dužinama za jedan način vlakna ili 850 / 1300nm talasnim dužinama za multimode vlakna, kao i druge talasnim dužinama prema mušterija treba...

KM 502.83

350M Otvorenom FTTH Optičke Baci Kablovsku Patch Vrpcu SC u SC Simplex SM SC-SC 350 Metara Baci Kablovsku Patch Vrpcu

Jezgru od tri žicama optičke patch vrpcuPrijavuDaljinu i lokalne optički prijenos mreže, prenos podataka mreže, slika prijenos mreže, CATV, optičke test instrumenata, photoelectric automatski sistem kontroleOpisU optičke baci kablovsku patch vrpca je dva ukršteni konektori u svakom kraju kablovsku da napravimo vezu; pigtail kabl je jedan kabl sa konektor...

KM 118.32

10/100/1000Mbps, IEEE802.3at, POE+ moć: nivou od 25,5 W, MM Dvojno Vlakna, 500m Industrijske PoE Prekidač

10 / 100 / 1000 Mbps, IEEE802.3at, POE+ moć : nivou od 25,5 W, MM Dvojno Vlakna, 500m Industrijske Po E PrekidačModel : PRVAKAGYP001 G NizPregledPRVAKAGYP001 G niz gb / s Industrijske Ethernetdavlakana medija converters pružamo Ethernet medija pretvaranje iz 10 / 100 / 1000 Base T(X) da 1000 Base FX (sa FC, UO ST ili SFP ukršteni konektori)...

KM 300.00

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,FC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,FC da FC 25Meters

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,FC / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks,25 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 31.50

ZMAJ MTRS-02X13-G SM-1310-10km-C optičkog primopredajnik

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavač

KM 67.50