• Novo
Slobodna Isporuka BNC muškarac da BNC žena DC-3GHz 2W 20dB Popravio Coaxial Attenuator

Slobodna Isporuka BNC muškarac da BNC žena DC-3GHz 2W 20dB Popravio Coaxial Attenuator

KM 90.00

Iznos
U obrascu koji je dostupan narudžbi


Slobodna Isporuka visokog kvaliteta BNC muškarac da BNC žena DC-3 GHz 2 W 20d B Popravio Coaxial Attenuator
Tehnički Specifikacija :
Frekvenciju : DC-3 GHz
VSWR : 1.20 Maksimalnu
Prosječno Moć : 2 W
Dakle taj : 50ohm
Slabo : 20db+-1.0 d B
( 1,2,3,5 ,6,10,15,30 d B dostupan; 1-10d B mozda, hvaia! javit 0.5 d B,15-30d B mozda, hvaia! javit 1d B.)
Temperatura : -55°C u +125°C
Veza : BNC muškarac da BNC ženske

1.Mi smo Brod na Svijetu (Osim nekim zemljama i APO/FPO). 2.Naređenja obradio blagovremeno nakon uplate na ovjeru. 3.Molim vas pobrinite se da vam adresa je točna.Ako ne, molim te ispraviti prije nego isplatu. 4.Ako niste dobili svoju pošiljku u roku od 30 dana od plaćanja, kontaktirajte nas. Ćemo pratiti isporuku i vratiti te što je prije moguće sa odgovor. Naš cilj je musterija! 5.TRANZITNA VREMENA data je od pozivatelja i isključuje vikend i praznike. Tranzitna vrijeme mogu razlikovati, posebno tokom praznika.Nadam se da razumeš i podršku!
Isporuka Vrijeme :
1.Prihvatamo Alipay.Sve kreditne kartice su prihvatili kroz osigurati platni procesor DEPONOVAN. 2.Plaćanje mora biti obavljen u roku od 3 dana od reda. 3.Ako ne možeš provjeriti odmah nakon aukcije blizu, molim te cekati nekoliko minuta i pokušajte ponovo Plaćanja mora biti završena za 3 dana.
1.1 Godine Proizvođač je Garancija.Kupi sa samopouzdanje! 2.Ako niste zadovoljni kad si dobio svoju stvar, molim te, vrati to u roku od 30 dana za zamenu ili novac nazad. Molim vas, pozovite me pre nego što ti ga vratiti. 3.Neispravni stvari MORAJU SE prijaviti i vratio se da nas unutar garancija period (i u originalnom pakovanje, ako je moguće). Moraš nam reći šta defekt i daj nam tvoj red broj.
4. Vraćanje je da plaća Kupac.
1.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza. 2.Održavamo visoke standarde u izuzetnosti i bori se za 100% zadovoljstva kupaca! Povratne informacije je vrlo važno Mi tražimo da
kontaktirajte nas odmah pre nego što si nam dao neutralan ili negativna povratne informacije, pa da možemo obavljati svoje zadovoljstvo.To je nemoguće
adresa pitanja ako ne znamo o njima! 3.Sve e-mail će odgovoriti u roku od Jednog radni dan.

Glavna svojstva

:
MAČKA-3G-2-BNC-20dB
:
WINWOKOM

Izbor kupca

Skladu sa Glogovog Mreža SFP-FE10KT13R15 100BASE-BX što su bidi SFP TX1310nm/RX1550nm 10km DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 22.73

2pcs/mnogo SV6202 Visoke Osjetljivosti -121 dBm RS485 interfejs 433MHz Bežični IF Rradio Modul

Mi smo profesionalni manufcturer za "bežični prenos podataka modul" proizvodima, pa cena je najprestižnija i kvalitet može obećao!Više ti kupiti, to je cijena manja će biti! Za masovnu posao,slobodno email nas za najbolji citat! NAKON / ODM služba je u REDU! također radimo i pad isporuka wordwide! Pariz, ostavite poruku potvrđuje što frekvenciju (433 / 470 / 868 / 915mhz) i šta luku (TTL / RS232 / RS485) ti treba kada si mjesto vašu narudžbu s nama! 2pcs / mnogo SV6202 Visoke Osjetljivosti 121 d Bm RS485 interfejs 433 MHz Bežični IF Rradio Modul Opisi : SV6202 je na ultradalekometni bežični prenos podataka modul, koristeći vrhunske Silikonske Laboratoriju Si4432 IF čip...

KM 134.00 159.75

2pcs/mnogo SV6202 470MHz TTL interfejs 5km ultra daljinu & visoko-integrisane IF primopredajnik modul

Mi smo profesionalni manufcturer za "bežični prenos podataka modul" proizvodima, pa cena je najprestižnija i kvalitet može obećao!Više ti kupiti, to je cijena manja će biti! Za masovnu posao,slobodno email nas za najbolji citat! NAKON / ODM služba je u REDU! također radimo i pad isporuka wordwide! Pariz, ostavite poruku potvrđuje što frekvenciju (433 / 470 / 868 / 915mhz) i šta luku (TTL / RS232 / RS485) ti treba kada si mjesto vašu narudžbu s nama! 2pcs / mnogo SV6202 470 MHz TTL interfejs 5km ultra daljinu & visokointegrisane IF primopredajnik modul Opisi : SV6202 je na ultradalekometni bežični prenos podataka modul, koristeći vrhunske Silikonske Laboratoriju Si4432 IF čip...

KM 134.00 159.75

Skladu sa Arista Mreža SFP-1G-T 1000BASE-T Bakra RJ-45 100m Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.tako da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe,Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 22.73

Skladu sa H3C SFP-GE-LH40-SM1490 1000BASE-BX-D što su bidi SFP TX1490nm/RX1310nm 40 km DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.tako da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe,Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 28.50

Skladu sa Glogovog Mreža SFP-GE10KT13R14 1000BASE-BX-U što su bidi SFP TX1310nm/RX1490nm 10km DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 12.75

10pcs/mnogo SW433-ZT28 SMA interfejs Mali čak 27,5 mm Gumene Pravo Rod Antenu za Bežični IF Modul, slobodna isporuka

10pcs / mnogo SW433ZT28 čak 27,5 mm Male Gumene Pravo Rod Antenu za Bežični IF Modul, slobodna isporukaSW433ZT28 je pravo rod antenu To je posvećen antenu koji je dizajnirao čeka na naš komunikacioni sistem (433 MHz).To je dobro VSWR, genijalan strukturi, lako instalaciju, stabilan nastup, sa dobra antivibracija i starenja sposobnost.Proizvod Detalje : Osobine : Frekvenciju udaljenost : 433 MHz (+ / 5)VSWR : Velicina : 10pcs čak 27,5 mm Mali Pravo Rod Antenu SW433ZT28Pošiljka : Slobodna isporuka do Kine postPS : Moj dragi prijatelj, imamo profesionalni RD grupa,uključujući osnovna softver inženjer, prijavu softver inženjer, hardvera inženjer i IF inženjer,koja garantuje nas mogu prilagoditi IF i senzor razredu ODM projekat za tebe!Ako imaš tako treba, pariz slobodno da me kontaktira.Hvala ti!STX887 PITATI Bežični Odašiljač Modul NAS$ 5.00 / komadSTX882 PITATI Odašiljač Modul NAS$ 5.00 / komadSTX888 PITATI Odašiljač Modul NAS$ 5.00 / komadSTX881 PITATI Odašiljač Modul NAS$ 5.00 / komadMale Velicine Ugrađen Bežični Primopredajnik Modul SV610 NAS$ 17.40 / komad500m W USB port bežični modul primopredajnik SV653 NAS$ 43.03 / komadSW433ZT100 Pravo rod antenu NAS$ 11.55 sati / mnogo5 komada / mnogo500m W bežični modul podataka SV650 NAS$ 27.00 / komad

KM 27.00 32.70

Skladu sa D-Veza DEM-311GT 1000BASE-SX SFP 850nm 550 miliona DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 8.70

2pcs/pack SNR612 Multi-kanal Si4432 433/470/868/915MHz RS485 Interfejs 100mW Izlazne Snage Mreže Čvor Modul

2pcs / pack SNR612 Multikanal Si4432 433 / 470 / 868 / 915 MHz RS485 Interfejs 100m W Izlazne Snage Mreže Čvor Modul2pcs SNR612 u 915 MHzRS485 2pcs 915 MHz Gumene Antenu 1piece SU108RS485 USB Most odbor Ako ti treba drugu frekvenciju / interfejs, pariz ostaviti masažu da potvrdim , inače će poslati 915 MHz frekvenciju RS485 interfejsSNR612 je visokointegrisane IF modul, što donosi visokim performansama Si4432 iz Silikonske Laboratorije...

KM 73.00 87.00

Slobodna Isporuka-3KM Daljinu SK108 4 kanala Relej 470mhz Bežični IF Daljinski Prekidač Za Poljoprivredno Navodnjavanje

Slobodna Isporuka2 PCS / MNOGO 3 KM Daljinu SK108 4 kanala Relej 470mhz Bežični IF Daljinski Prekidač Za Poljoprivredno Navodnjavanje2 PCS SK108 470 MHz modula 2 PCS 490 MHz SW490XP1 M Naivčina AnteneOpis SK108 je industrijski četiri kanal bežični prekidač kontrolor, pruža maksimalnu četiri kanal signal ulaz i maksimalnu četiri kanal kontrolu izlaz.Parametre može izmijeniti za PC softver / UART komandu / daljinski kontrolor (SK108S)...

KM 148.00 198.00

Skladu sa SFP-1G-BXU-120 1000BASE-BX što su bidi SFP TX1490nm/RX1550nm DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.tako da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe,Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 108.00

N žena u N žena veza 100W Coaxial IF Attenuator,3dB,6dB,10dB,15dB,20dB,30dB,40dB,50dB,60dB

Slobodna Isporuka 1 PC N žena u N žena veza 100 W Coaxial IF Attenuator,3d B,6d B,10d B,15d B,20d B,30d B,40d B,50d B,60d BMolim te reci nam što d B Slabo želiš kada si mjesto redu,ovo je veoma Važno,inače mi ne brodu!!!Tehnički Specifikacija : Frekvenciju : DC3 GHzVSWR : 1.20 MaksimalnuProsječno Moć : 100 WDakle taj : 50ohmSlabo : 110d B mozda, hvaia! javit 0.5 d B,1530d B mozda, hvaia! javit 1d B,40d B mozda, hvaia! javit 2.0 d B,50d B mozda, hvaia! javit 2.5 d B,60d B mozda, hvaia! javit 3.0 d B3,6,10,15,20,30,40,50,60 d B dostupan;Temperatura : 55°C u +125°CVeza : N žena u N ženske1.Mi smo Brod na Svijetu (Osim nekim zemljama i APO / FPO)...

KM 150.00

Hibrid telefonski sustav PABX 4 PSTN liniju 48 produženje s PC upravljanje -Pozdrav za preuzimanje stvari hotel

Hibrid telefonski sustav PABX 4 PSTN liniju 48 produženje s PC upravljanje Pozdrav za preuzimanje stvari hotelTip : PABX SustavModel : CP1696448 PCIDSposobnost : 4 CO linije 48 ekstenzijeOsnovna hardvera funkcije : Pozivatelja, PC softver upravljanja, OGM(pozdravnu poruku)Bravu za konzerve, Vanjski muziku, Emitovanje, Pravi sat vremena,Pojačanje bateriju...Slobodni funkcije : Keyphone, Faks otkrivanjeTežine : 6.0 KGS za jedan komadKvantitet : 3 PC u jedan kartonPaket veličine : 63 * 54 * 42 CMŠirom SVIJETA SHIIPPING : (Osim nekim zemljama i APO / FPO) Naređenja obradio blagovremeno nakon i platni verifikaciju Smo jedini brod da potvrdio je red adrese .Tvoj red adresu moraju da odgovaraju vašim isporuka adresu slike pokazao nisu stvarni predmet i za preporuke samo SLUŽBE TRANZITNA VREMENA data je od pozivatelja i isključuje vikend i praznike ...

KM 397.50