• Novo
10 puta više Keramičke Filter 450GW Za Dva Puta Radio

10 puta više Keramičke Filter 450GW Za Dva Puta Radio

KM 17.25

Iznos
U obrascu koji je dostupan narudžbi


10 puta više Keramičke Filter 450 GW Za Dva Puta Radio
Paket :
Filter : 10pcs
Napravljen U Kini Potpuna Nova
Napomena : 1. Mi smo jedini brod u tvoju Alipay adresu. Mi ćemo preuzeti odgovornost za pogrešne isporuka adresu uzrokovana kupac je nemar. Dostava i Vratiti 1. Svi predmeti su proverili i spakovala u dobrom stanju prije centrala. 2. Mi povrat novca ili zamjenu predmet ako je oštećen ili izgubio. Brodskih naknada nije refundable, kontaktirajte nas po e-mail pre nego što se vratiti robu. 3. Običaj poreza i vrijednosti-dodao poreza nisu uključeni u predmet cijenu i brodska optužba. 4. Ako ste pronašli neke nepravilnosti u naše stvari, kontaktirajte nas u roku od 7 dana račun predmet. 5.Isporuka vrijeme : Stvar će biti prebačen u 3-5 dana Standard Zrak Poštu posle dobio plaću.

Glavna svojstva

:
POZADINE-450GW
:
lighttree

Izbor kupca

2pcs/pack SNR612 Multi-kanal Si4432 433/470/868/915MHz RS485 Interfejs 100mW Izlazne Snage Mreže Čvor Modul

2pcs / pack SNR612 Multikanal Si4432 433 / 470 / 868 / 915 MHz RS485 Interfejs 100m W Izlazne Snage Mreže Čvor Modul2pcs SNR612 u 915 MHzRS485 2pcs 915 MHz Gumene Antenu 1piece SU108RS485 USB Most odbor Ako ti treba drugu frekvenciju / interfejs, pariz ostaviti masažu da potvrdim , inače će poslati 915 MHz frekvenciju RS485 interfejsSNR612 je visokointegrisane IF modul, što donosi visokim performansama Si4432 iz Silikonske Laboratorije...

KM 73.00 87.00

Hibrid telefonski sustav PABX 4 PSTN liniju 48 produženje s PC upravljanje -Pozdrav za preuzimanje stvari hotel

Hibrid telefonski sustav PABX 4 PSTN liniju 48 produženje s PC upravljanje Pozdrav za preuzimanje stvari hotelTip : PABX SustavModel : CP1696448 PCIDSposobnost : 4 CO linije 48 ekstenzijeOsnovna hardvera funkcije : Pozivatelja, PC softver upravljanja, OGM(pozdravnu poruku)Bravu za konzerve, Vanjski muziku, Emitovanje, Pravi sat vremena,Pojačanje bateriju...Slobodni funkcije : Keyphone, Faks otkrivanjeTežine : 6.0 KGS za jedan komadKvantitet : 3 PC u jedan kartonPaket veličine : 63 * 54 * 42 CMŠirom SVIJETA SHIIPPING : (Osim nekim zemljama i APO / FPO) Naređenja obradio blagovremeno nakon i platni verifikaciju Smo jedini brod da potvrdio je red adrese .Tvoj red adresu moraju da odgovaraju vašim isporuka adresu slike pokazao nisu stvarni predmet i za preporuke samo SLUŽBE TRANZITNA VREMENA data je od pozivatelja i isključuje vikend i praznike ...

KM 397.50

2pcs/mnogo SV6202 470MHz TTL interfejs 5km ultra daljinu & visoko-integrisane IF primopredajnik modul

Mi smo profesionalni manufcturer za "bežični prenos podataka modul" proizvodima, pa cena je najprestižnija i kvalitet može obećao!Više ti kupiti, to je cijena manja će biti! Za masovnu posao,slobodno email nas za najbolji citat! NAKON / ODM služba je u REDU! također radimo i pad isporuka wordwide! Pariz, ostavite poruku potvrđuje što frekvenciju (433 / 470 / 868 / 915mhz) i šta luku (TTL / RS232 / RS485) ti treba kada si mjesto vašu narudžbu s nama! 2pcs / mnogo SV6202 470 MHz TTL interfejs 5km ultra daljinu & visokointegrisane IF primopredajnik modul Opisi : SV6202 je na ultradalekometni bežični prenos podataka modul, koristeći vrhunske Silikonske Laboratoriju Si4432 IF čip...

KM 134.00 159.75

200pcs/mnogo helical antenu SW433-TH22 - 433MHz 22mm 2.15 dBi Bakra IF proljeće antene od shenzhenu proizvođač

Mi smo originalni proizvođač sa više od 10 godina iskustva za istraživanje i razvoj, proizvode i prodajem MNOGO(internet stvari) proizvode kao što IF modula, vokitoki modula i integrisane digitalni senzor modula.U međuvremenu, ODM i NAKON projekata si je pozdravio.200pcs / mnogo helical antenu SW433TH22 433 MHz 22mm 2.15 d Bi zlato proljeće antene od shenzhenu proizvođačSW433TH22 je zlatne proljeće antenu, To je posvećen antenu koji je dizajnirao čeka na naš komunikacioni sistem (433 MHz).To je dobro VSWR, male velicine, genijalan strukturi, lako instalaciju, stabilan nastup, sa dobra antivibracija i starenja sposobnost.Proizvod Sliku : Osobine : *Frekvenciju udaljenost : 433 MHz (+ / 5)*VSWR : 200pcs zlato helical antenu SW433TH22SLOBODNA isporuka do Kine post vazdušna

KM 57.00 68.85

Slobodna Isporuka-3KM Daljinu SK108 4 kanala Relej 470mhz Bežični IF Daljinski Prekidač Za Poljoprivredno Navodnjavanje

Slobodna Isporuka2 PCS / MNOGO 3 KM Daljinu SK108 4 kanala Relej 470mhz Bežični IF Daljinski Prekidač Za Poljoprivredno Navodnjavanje2 PCS SK108 470 MHz modula 2 PCS 490 MHz SW490XP1 M Naivčina AnteneOpis SK108 je industrijski četiri kanal bežični prekidač kontrolor, pruža maksimalnu četiri kanal signal ulaz i maksimalnu četiri kanal kontrolu izlaz.Parametre može izmijeniti za PC softver / UART komandu / daljinski kontrolor (SK108S)...

KM 148.00 198.00

7pcs /mnogo 3 Način šupljinu Moć razdjelnik telefonski signal snage devider frekvenciju 800-2500Mhz razdjelnik telcom dijelove ZA komunikaciju

"Spor / Direktno negativan povratne informacije" kontakt pre nego što znači "Kupca loše" !! I ne dobrodošli tako kupca !! Molim te, odlazi !! ( Jer je biznis saradnje ,ne boriti jedni protiv drugih ) .Ako zaštitu vrijeme je pregazio ,molimo vas da kontaktirate da produže put ,ako bilo našao problem ,kontaktirajte riješiti tako prijateljski nacin .Prodaje proizvod : 1...

KM 119.98

5pcs/mnogo SW433-XP1M - 433MHz 1 metar produženje IF kablovsku i interfejs SMA-J Naivčina Antenu

5pcs / mnogo SW433XP1 M 433 MHz 1 metar produženje IF kablovsku i interfejs SMAJ Naivčina AntenuSW433XPXM je luda antenu To je posvećen antenu koji je dizajnirao čeka na naš komunikacioni sistem (433 MHz).To je dobro VSWR, genijalan strukturi, lako instalaciju, stabilan nastup, sa dobra antivibracija i starenja sposobnost.Proizvod Detalje : Osobine : Frekvenciju udaljenost : 433 MHz (+ / 10)VSWR : ΩMaksimalne snage : 10 WDobiti : 2.0~3.0 d BiTežinu : 40~80gVisina : 126mmTrag žicu : 1m6 milionaAntenu boja : crnaInterfejs oblik : SMAJVelicina : 5pcs 1m produžni kabel Naivčina Antenu SW433XP1 MAko ti treba 2m~6 miliona produžni kabel, kontaktirajte nas!Pošiljka : Slobodna isporuka do Kine post vazdušnaDostava1...

KM 36.00 43.50

Skladu sa D-Veza DEM-311GT 1000BASE-SX SFP 850nm 550 miliona DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 8.70

2pcs/mnogo SV6202 Visoke Osjetljivosti -121 dBm RS485 interfejs 433MHz Bežični IF Rradio Modul

Mi smo profesionalni manufcturer za "bežični prenos podataka modul" proizvodima, pa cena je najprestižnija i kvalitet može obećao!Više ti kupiti, to je cijena manja će biti! Za masovnu posao,slobodno email nas za najbolji citat! NAKON / ODM služba je u REDU! također radimo i pad isporuka wordwide! Pariz, ostavite poruku potvrđuje što frekvenciju (433 / 470 / 868 / 915mhz) i šta luku (TTL / RS232 / RS485) ti treba kada si mjesto vašu narudžbu s nama! 2pcs / mnogo SV6202 Visoke Osjetljivosti 121 d Bm RS485 interfejs 433 MHz Bežični IF Rradio Modul Opisi : SV6202 je na ultradalekometni bežični prenos podataka modul, koristeći vrhunske Silikonske Laboratoriju Si4432 IF čip...

KM 134.00 159.75

Skladu sa Arista Mreža SFP-1G-T 1000BASE-T Bakra RJ-45 100m Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.tako da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe,Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 22.73

Skladu sa Del PowerConnect SFP-LX-40 1000BASE-BIVŠI SFP 1310nm 40 km DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 33.23

Skladu sa H3C SFP-GE-LH40-SM1490 1000BASE-BX-D što su bidi SFP TX1490nm/RX1310nm 40 km DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.tako da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe,Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 28.50